Informacija apie vadovą

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rimvydas Tamulaitis gimė 1963 metų liepos 26 d. Šakių rajone, Joginiškių kaime ant vaizdingo Nemuno upės kranto.

1980 metais aukso medaliu baigė Kriūkų vidurinę mokyklą ir toliau mokslus tęsė Vilniuje. 1986 metais baigė Vilniaus universitete puslaidininkių fizikos studijų programą ir įgyjo fizikos dėstytojo kvalifikaciją. Tais pačiais metais pagal paskyrimą pradėjo dirbti Šiaulių Nuklono gamykloje.

Rimvydas Tamulaitis akvyviai dalyvaudavo žygeivių, folklorinių judėjimų veikloje. Dėl to 1987 metais jis įsitraukė į Žaliųjų judėjimą. 1988 metais įsteigus gamtos ir kultūros paveldo apsaugos klubą "Aukuras" tapo jo vadovu, taip pat dalyvavo Lietuvos persitvarkymo sąjūdžio veikloje.

1990 metais buvo išrinktas į 1-ąją Šiaulių miesto tarybą, o nuo 1991 metų pradėjo dirbti Šiaulių miškų urėdo pavaduotoju Kurtuvėnų regioniniui parkui. 1992 metais Lietuvoje įsteigus regioninius parkus Rimvydas Tamulaitis pradėjo eiti Kurtuvėnų regioninio parko direktoriaus pareigas ir vadovauja šiai saugomai teritorijai iki šiol.

Tris atžalas (Austėją, Gabiją ir Skomantą) kartu su žmona Loreta užauginęs ir 30-ąsias vestuvių metines paminėjęs Rimvydas Tamulaitis aktyviai dalyvauja visuomeninėje veikloje ir šiandien. Jis yra Šiaulių apkrities Turizmo tarybos, Zanavykų draugijos, Šiaulių miesto klubo "Lions" narys. 

 

Vadovo darbotvarkė