DĖL KURTUVĖNŲ REGIONINIO PARKO PLANAVIMO SCHEMOS ( RIBŲ IR TVARKYMO PLANŲ) PRELIMINARIŲ SPRENDINIŲ

DĖL KURTUVĖNŲ REGIONINIO PARKO PLANAVIMO SCHEMOS (RIBŲ IR TVARKYMO PLANŲ) PRELIMINARIŲ SPRENDINIŲ

Informuojame, kad parengti Kurtuvėnų regioninio parko planavimo schemos (ribų ir tvarkymo planų) preliminarūs sprendiniai.

                      2022 m. birželio 10 d. (penktadienį) 13 val. organizuojamas Kurtuvėnų regioninio parko planavimo schemos (ribų ir tvarkymo planai) preliminarių sprendinių pristatymas, į kurį kviečiami seniūnaitijų, bendruomenių, nevyriausybinių organizacijų atstovai, kiti suinteresuoti asmenys. Pasitarimo metu bus pristatyti preliminarūs sprendiniai dėl Kurtuvėnų regioninio parko, jo funkcinio prioriteto ir buferinės apsaugos zonų ribų optimizavimo, taip pat svarstomos preliminarios parko apsaugos bei tvarkymo kryptys, teritorijos rekreacinio bei urbanistinio naudojimo sistema, kiti aktualūs klausimai.

                      Susirinkimas vyks mišriu būdu:

                      1. Kurtuvėnų dvaro svirne, Parko g. 1A, Kurtuvėnai, Šiaulių r.

                      2. Nuotoliniu per MS Teams. Prisijungti galite paspaudę nuorodą: Click here to join the meeting

                     

                      Taip pat primename, kad pasiūlymus dėl teritorijų planavimo dokumento galima teikti raštu planavimo organizatoriui ir (ar) LR Teritorijų planavimo dokumentų rengimo ir teritorijų planavimo proceso valstybinės priežiūros informacinėje sistemoje (TPDRIS, www.tpdris.lt) visą teritorijų planavimo dokumento rengimo laikotarpį iki viešo susirinkimo pabaigos, apie kurį bus paskelbta atskirai. Teikiant pasiūlymus, privalu nurodyti vardą, pavardę, adresą ir motyvus, kuriais pagrindžiamas pasiūlymas.

                      Teritorijų planavimo dokumento medžiagą galite rasti www.tpdris.lt pasirinkus „planuojamų teritorijų paieška“, TPD numeris laukelyje įvedus Nr. S-NC-00-21-170.

                      Jeigu turite klausimų susisiekite:

Planavimo organizatorius: Valstybinė saugomų teritorijų tarnyba prie AM, Kraštovaizdžio apsaugos skyrius, vyr. specialistas Vytautas Rukas +370 659 64335, vytautas.rukas@vstt.lt

                      Planavimo dokumentų rengėjas: UAB Kraštotvarka ir teritorijų planavimas, direktorė Aušra Kitovienė +370 65208297 planavimo vadovė Rita Palčiauskaitė +370 68657191, el. paštas uabkrastotvarka@gmail.com,

                      Kurtuvėnų regioninio parko direkcija: info@kurtuva.lt, tel. 8 41 370 333