Pusiaužiemio žygis 2019

PUSIAUŽIEMIO ŽYGIS 2019

2019 m. vasario 3 d. (sekmadienį) kviečiame į Pusiaužiemio žygį, pakeliauti apie 10 km po Kurtuvėnų regioninio parko Pageluvio ežeryną aplankant net 9 ežerus.

Pusiaužiemį iš žiemos miego pabunda barsukas ir išlenda apsidairyti. Jei barsukas jau pabudęs ir prie urvo pripėdavęs – žiema bus trumpa, jei ne – tai ilga. Tad einam pažiūrėti kaip gyvena barsukas ant Barsukyno kalno.

PROGRAMA

10.15-11.00 val. Dalyvių registracija prie Geluvos ežero (Šiaulių r. sav., Bubių sen., Pageluvio k.). Koordinatės: 443816, 6185178 (LKS)

11.00 val. Žygio pradžia (visos transporto priemonės paliekamos stovėjimo aikštelėje).

16.00 val. Planuojama žygio pabaiga.

ŽYGIO METU PLANUOJAMA APLANKYTI:

Geluvos, Šermukšnyno, Raudoniuko ežerus, Barsukyno ozą, Pageluvio I ir II  piliakalnius, Barsukyno, Dubuko, Širvos ežerus, seniausią regioniniame parke Zuikiškės ąžuolą, Bijotės, Juodežerio, Niaukos ežerus.

ŽYGIO VADOVAI: Kurtuvėnų regioninio parko kraštotvarkininkas Darius Ramančionis ir ekologas Vidmantas Lopeta.

PIETŪS. Kiekvienas žygio dalyvis pasirūpina savo užkandžiais, gėrimais ir kitais asmeniniais poreikiais. Pietų pertraukėlė planuoja prie vieno iš lankomų ežerų.

ATVYKIMAS SAVU TRANSPORTU.

DALYVIO MOKESTIS. 3 € (mokama grynaisiais registruojantis).

PAGEIDAUTINA IŠ ANKSTO PRANEŠTI APIE DALYVAVIMĄ: el.paštu info@kurtuva.lt; tel. 868612612.

BŪTINA. Pasirūpinti gera nuotaika, patogia avalyne, šiltais drabužiais, alkio ir troškulio malšinimo priemonėmis (atsižvelgiant į oro sąlygas bei dalyvio asmeninius poreikius).

* Kiekvienas žygio dalyvis atsako už savo sveikatą ir daiktų saugumą. Jei žygio dalyviui yra mažiau nei 18 metų, jis gali dalyvauti tik lydimas suaugusio asmens, kuris prisiima visą atsakomybę už nepilnametį.

Jeigu bus sniego, galite pasiimti slides, o esant plikledžiui patartina palengvinti kelionę žygiuojant su lazdomis.

ORGANIZATORIUS. Kurtuvėnų regioninio parko direkcija www.krpd.lt; www.kurtuva.lt .

 

Iki susitikimo!