PILIAKALNIŲ ŽYGIS KURTUVĖNŲ REGIONINIAME PARKE

2017 metus Lietuvos Respublikos Seimas yra paskelbęs PILIAKALNIŲ METAIS. 2017 m. spalio 22 d. (sekmadienį) kviečiame pakeliauti pėsčiomis ir susipažinti su Kurtuvėnų regioninio parko piliakalniais.

PROGRAMA

10.00 val. Dalyvių registracija Vainagių medelyno stovyklavietėje (Kelmės r. sav., Šaukėnų sen., Vainagių k. Koordinatės: 55.806601, 22.985588 (WGS))

10.30 val. Žygio pradžia (visos transporto priemonės paliekamos stovėjimo aikštelėje).

16.00 val. Planuojama žygio pabaiga.

Keliausime po Vainagių, Ilgos kraštovaizdžio, Pustlaukio geomorfologinį draustinius ir aplankysime: Vainagių, Galvydiškės, Gabriejolės piliakalnius, Vainagių miško pažintinį taką, Pustlaukio termokarstinę duobę, pagerbsime protėvių vėles ant Galvydiškės senkapio. Planuojama nueiti 15 km.

PIETŪS. Kiekvienas žygio dalyvis pasirūpina savo užkandžiais, gėrimais ir kitais asmeniniais poreikiais. Pietų pertraukėlė planuojama prie Galvydiškės piliakalnio.

Atvykstama savu transportu.

DALYVIO MOKESTIS. 2 € (mokama grynaisiais registruojantis).

REGISTRACIJA/INFORMACIJA. Darius Ramančionis (Kurtuvėnų regioninio parko kraštotvarkininkas) tel. +370 68612612, el. p. darius.ramancionis@krpd.lt

ORGANIZATORIUS. Kurtuvėnų regioninio parko direkcija www.krpd.lt ; www.kurtuva.lt

BŪTINA. Pasirūpinti gera nuotaika, patogia avalyne, šiltais drabužiais, alkio ir troškulio malšinimo priemonėmis (atsižvelgiant į oro sąlygas bei dalyvio asmeninius poreikius).

* Kiekvienas žygio dalyvis atsako už savo sveikatą ir daiktų saugumą. Jei žygio dalyviui yra mažiau nei 18 metų, jis gali dalyvauti tik lydimas suaugusio asmens, kuris prisiima visą atsakomybę už nepilnametį. Prašome susipažinti su Kurtuvėnų regioninio parko lankymo taisyklėmis.

 

Iki susitikimo!