Panevėžio J. Miltinio dramos teatro spektaklis Kurtuvėnuose

Jau šį šeštadienį paskutinysis festivalio ,,Tytuvėnų vasaros festivalis" renginys Kurtuvėnų dvare. 
Rugpjūčio 12 d. 15 val. Kurtuvėnų dvaro ratinėje pasirodys Panevėžio J. Miltinio dramos teatras. Spektaklis ,,Rotšildo smuikas".

      Antonas Čechovas – vienas žymiausių rusų rašytojų, prozininkas, rašęs apysakas, apsakymus, pjeses. A. Čechovo kūryba pasižymi vidiniu psichologiniu konfliktu, lyriškumu. Objektyvaus gyvenimo vertinimas derinamas su poetišku svajingumu, pašaipumas – su švelniu lyrizmu. Pastaroji A. Čechovo apysaka ,,Rotšildo smuikas“ iš autoriaus knygos ,,Namas su mezoninu“ pasakoja apie žmogaus dramą, apie slogią kasdienybės naštą, apie galutinai nutrūkusį ryšį tarp artimų žmonių, apie būtinybę išsaugoti orumą, žlugus ateities viltims, apie dalykus, kurie, anot Tomo Venclovos, ,,svarbesni už viltį“. 
      ,,Rotšildo smuikas“ – tai didelis pojūčių etiudas, kuris apvalo nuo kasdienybės apnašų, sulėtina gyvenimo tempą, padeda susikaupti ir išgirsti. Spektaklyje skamba smuikas, nors išvengiama griežimo juo, kai savo veidmenį atlieka personažai, kurie realiai scenoje nepasirodo. Čia nepasislėpsi už scenografijos, kostiumo ar muzikos , - kiek aktorius pajėgs įtikinti publiką, tokį įspūdį žiūrovas išsineš po spektaklio.

Režisierius Marius Cemnickis
Vienos dalies pjesė
Trukmė 1 val. 20 min. 
Vaidina Albinas Kėleris ir Gintautas Žiogas

Panevėžio J. Miltinio dramos teatro informacija

Bilieto kaina 8 eurai.

Maloniai kviečiame!