Kur apsistoti

Kempingas Kurtuvėnai *** įsikūręs vaizdingoje teritorijoje Kurtuvėnų regioniniame parke.
Puikios sąlygos poilsiui, pramogoms - ekskursijos su profesionaliais gidais, žygiai į gamtą pėsčiomis, dviračiais ir netgi žirgais, gamtos mokyklos organizuojamos edukacinės programos, žirgų turizmas, jojimo mokykla taip pat galimybė žvejoti.

Atkurtame sodininko namelyje įsikūrusi administracija, čia visos sąlygos gamintis maistą (šaldytuvai, viryklės su orkaite, indų plovimo mašina, pagrindiniai įrankiai bei indai, patogūs stalai bei mikrabangų krosnelė). Įrengti bendro naudojimo, patogūs ir erdvūs, uždari tualetai, kriauklės, dušai, atskiras neįgaliesiems pritaikytas sanitarinis mazgas su dušu. Skalbyklė ir džiovyklė. Kempingo teritorijoje vaikų žaidimo, tinklinio aikštelės.

Kempinge Jūsų patogumui nemokamas WiFi.

Miestelyje už kelių šimtų metrų parduotuvė

Kempingas pritaikytas poilsiui, pramogoms, vandens sportui, žvejybai, pobūvių ir susitikimų organizavimui.

Suteikiame vietą nameliui ant ratų, automobiliui, motociklui, dviračiui, palapinei. Kemperiams prisijungimai prie elektros, vandentiekio, kanalizacijos.

Kempingo sezonas nuo gegužės 1 iki spalio 1 dienos.

Daugiau informacijos www.kurtuva.lt


Sodyba Dūksta

Sodyba randasi netoli Dūksto ežero,  Kelmės rajone, Mančių 3, Kukečių seniūnijoje.

Dirba tik savaitgaliais. Salė talpina 40 žmonių, miegamų vietų 30. Atskirai namelis šeimai.

Pramogos: kubilas, žaidimų aikštelės, žvejyba, valtis, laužavietės, vietos palapinėms.

Kontaktas. +370 (671) 48 307, Mindaugas. 

Internetinė svetainė

 


   

 Kaimo turizmo sodyba „Ąžuolų slėnis“ įsikūrusi buvusio dvaro teritorijoje – vienkiemyje, prie legendomis apipinto Kibirkštuko ežero. Čia pateksite vykdami plentu Ryga – Kaliningradas, o atkarpoje Šiauliai-Kelmė tarp 81-82 km pasukę į dešinę ir pavažiavę apie 100 metrų (informuoja stendas).

    Kviečiame kolektyvus, šeimas, moksleivių grupes pas mus paviešėti. Siūlome jums ne tik pasigrožėti nuostabia gamta, karūnuotaisiais danieliais, nepakartojamu ilgakojų stručių šokiu, bet ir organizuoti įvairias šventes, susitikimus, seminarus, konferencijas.. 
     Besidomintiems tautos praeitimi sudarysime galimybę dalyvauti pažintinėje ekskursijoje po vietos apylinkes, papasakosime apie senąją dvarvietę, kur dabar auginami Afrikos stručiai.
     Norintiems ilgiau paviešėti siūlome 2-4 vietų kambarius, baseiną, pirtį, sūkurinę vonią, žaidimų aikšteles. Ieškantiems romantikos leisime įsikurti kempinge ar namelyje ant ratų.
       ŽIEMĄ galėsite paslidinėti, pačiuožinėti, nusileisti rogutėmis nuo kalvelių, pažvejoti, išsiperti pirtyje ir atsigaivinti eketėje,išsikepti bulvių lauže.
       VASARĄ siūlome poilsį pliaže ir maudynes ežere,pasiirstymą valtele, paminti vandens dviratį, išmėginti laimę žvejojant, pasportuoti.
      Daugiau informacijos

 


Kaimo turizmo sodyba „Miego klinika“ pasidalinusi į dvi dalis: „Miego klinika – ŠVENTEI“ ir „Miego klinika – POILSIUI“.

Sodybą ŠVENTEI rasite Kelmės rajone, Raudsparnės kaime, ten įkurtos keturios pokylių salės: Didžiojoje – „Meilės salėje“ telpa per 50 svečių, o nedidukėje – „Pelėdos buveinėje“ iki 20 svečių, du kubilai ir 3 tradicinės rusiško garo pirtys: „Velnio“, „Raganos“, „Piratų“. 

O jei norite ramios aplinkos, jei nusibodo kaimynų ir miesto triukšmas, siūlome atvykti į „Miego klinika – POILSIUI“, ši sodyba skirta būtent Jums. Ją rasite Kelmės rajone, Vijurkų kaime. Miškų apsuptyje išgirsite vandens teliuškenimą, paukščių čiulbesį…  Dviese, ar su gausia šeima, pailsėsite nuo miesto šurmulio, atgausite jėgas specialiai tam skirtose rusiško garo pirtyse ir poilsio nameliuose, miško takeliais pavažinėsite dviračiais, išmėginsite Šiaurietiško ėjimo lazdas, paplaukiosite valtele ar vandens dviračiu, pameškeriosite.

Daugiau informacijos:


Sodyba prie tvenkinio

Sodyba įsikūrusi 14km nuo Šiaulių erdviame vienkiemyje ant tvenkinio kranto. Šioje uždaroje teritorijoje yra krepšinio aikštelė, pavėsinė, vieta palapinėms, puikus gamtovaizdis. Erdvioje salėje gali švęsti iki 55 žmonių. Taip pat yra atskira šokių salė. Nakvynė 40- čiai žmonių. Didelis įstiklintas balkonas su vaizdu į tvenkinį. Pirtis su atskira 20 vietų sale. Galime organizuoti maitinimą. Netoli yra miškas, kuriame asfaltuotas dviračių takas. Už 3km yra Kurtuvėnų jojimo paslaugų centras, karpių žvejyba komerciniuose tvenkiniuose.